HomeCiepłomierzeCiepłomierze kompaktowe i rozdzielne KAMSTRUP

Ciepłomierze

Ciepłomierze kompaktowe i rozdzielne KAMSTRUP

 


 

Ciepłomierz kompaktowy KAMSTRUP MULTICAL 302 

MULTICAL® 302 to wszechstronny licznik ciepła i chłodu, a jego niewielkie wymiary sprawiają, że można go zainstalować w dowolnym miejscu. Obrotowa konstrukcja licznika umożliwia wygodny odczyt nawet przy ograniczonym dostępie.

Solidnie wykonany metalowy przetwornik przepływu wytrzymuje temperatury do 130˚C, jest skutecznie zabezpieczony przeciwko zjawisku kondensacji i może być stosowany w systemach PN16 i PN25.

kamstrup1

 

Ciepłomierz kompaktowy KAMSTRUP MULTICAL 402 

MULTICAL® 402 jest kompaktowym licznikiem wyróżniającym się najwyższą dokładnością pomiaru. Licznik cechuje się długą żywotnością i nie wymaga konserwacji, co gwarantuje minimalne roczne koszty eksploatacyjne.

MULTICAL® 402 jest stosowany do pomiaru ciepła, chłodu oraz ciepła i chłodu we wszystkich typach instalacji, w których czynnikiem jest woda o temperaturze od 2 do 160 °C. Licznik jest stosowany do opomiarowania zużycia energii dostarczanej do mieszkań, jedno- lub wielorodzinnych domów, bloków i niewielkich budynków przemysłowych.

kamstrup2

 

Ciepłomierz rozdzielny KAMSTRUP MULTICAL 602 

MULTICAL ® 602 jest uniwersalnym licznikiem energii cieplnej i chłodniczej współpracującym z niemal każdym rodzajem przepływomierzy impulsowych oraz z parą 2- lub 4-ro przewodowych czujników temperatury. Stosowany razem z przetwornikami Kamstrup ULTRAFLOW® udostępnia jeszcze bardziej zaawansowane funkcje. Dzięki swojej dokładności licznik rejestruje dokładne zużycie energii przez cały okres jego użytkowania. Licznik jest urządzeniem bezobsługowym i charakteryzuje się długą żywotnością oraz gwarantuje minimalne roczne koszty operacyjne.

kamstrup3

 

CIEPŁOMIERZ ROZDZIELNY KAMSTRUP MULTICAL 801 

MULTICAL 801 jest solidnym i odpornym przelicznikiem. Ze względu na IP67 MULTICAL801 może działać w zapylonym i wilgotnym otoczeniu. Wysoka sprawność, szeroki zakres temperatur, możliwość zastosowania modułów komunikacyjnych oraz dodatkowe programowalne funkcje czynią go idealnym licznikiem ciepła do zastosowań w segmencie handlowym i przemysłowym.

MULTICAL 801 jest używany do pomiaru zarówno energii cieplnej, jak i chłodniczej, we wszystkich typach instalacji wodnych w zakresach temperatur od 2° do 180°C do przetworników przepływu o qp od 0,6m³/h do 30.000 m³/h. Licznik jest łatwy w montażu, odczycie i podczas weryfikacji.

kamstrup4